WSSiP w Łodzi

Wystawy Pracowni Ilustracji i Książki Artystycznej WSSiP

Wystawy studentów i absolwentów Pracowni Ilustracji i Książki Artystycznej WSSiP

11 XII 2015 r. o godz.17 w Galerii Uniwersytetu w Santiago de Compostella w Hiszpanii odbędzie się otwarcie wystawy studentów i absolwentów Pracowni Ilustracji i Książki Artystycznej WSSiP w Łodzi pod kierunkiem prof. Joanny Wiszniewskiej-Domańskiej.
Na wystawie pt."Bajka Europejska w Ilustracji" zostanie pokazanych około 100 ilustracji wykonanych przez naszych studentów i absolwentów w różnych technikach - zarówno tych tradycyjnych jak i cyfrowych.
Wystawa została zorganizowana w ramach Europejskiego Programu CampUSCulturae we współpracy naszej Uczelni z wydawnictwem ,,Ładne - Halo i z Wydziałem Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Łódzkiego.